پیام نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت به مناسبت هفته پژوهش
۱۶۴ بازدید
پیام نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت به مناسبت هفته پژوهش
ارسال شده در اخبار

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حج، حجت الاسلام والمسلمین سید عبدالفتاح نواب نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت و سرپرست حجاج ایرانی در پیامی هفته پژوهش را به تمامی محققان و پژوهشگران این عرصه تبریک گفت.

 

متن پیام حجت‌الاسلام و المسلمین سیدعبدالفتاح نواب به این شرح است:

 

بسمه تعالی

 

فرا رسیدن 25 آذر روز پژوهش را به همه محققان و پژوهشگران که برای اعتلای علمی و فکری جامعه اسلامی در تلاش پیگیر و نوآوریهای گرانسنگ هستند، تبریک می گویم.

 

تحقیق و پژوهش به بشر این توانایی را می‌دهد که با ناپیداهای دنیای پیرامون خود بهتر رابطه برقرار کند، آنها را لمس کند ، تجربه کند و به اهدافش دست یابد. هفته پژوهش  فرصتی مغتنم برای قدردانی از ایده‌ پردازان و فعالان عرصه پژوهش‌ در مسیر توسعه کشور و مرزهای علم و دانش است.

 

در دو سال اخیر هرچند ویروس منحوس و نفس گیر کرونا توان ها را کاهش و سطح توفیقات را کم کرد ولی بی‌شک دستاوردهای پژوهشکده حج و زیارت مرهون همت والای اعضای هیأت علمی، محققین، پژوهشگران و کارکنان علاقه‌مند به این حوزه اندیشه و علمی است. اینجانب بر خود لازم می دانم تا درهفته پژوهش ضمن قدرشناسی از دستاوردهای این عزیزان، تلاش‌ های ارزنده تمامی اساتید و فرهیختگان را ارج نهاده و مراتب سپاس و امتنان خود را از همه تلاشگران عرصه پژوهش و علم اعلام نمایم.

 

امید فراوان دارم که همکاران در پژوهشکده حج و زیارت همچون گذشته با تلاش مجدانه به ترویج و توسعه تحقیق و پژوهش که شاهراه ورود به خودکفایی و استقلال علمی کشور در این حوزه است ، همت گمارند.

 

                                                                        سید عبدالفتاح نواب

                                                                نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت و سرپرست حجاج ایرانی

کلیه حقوق این سایت متعلق به نمایندگی بعثه مقام معظم رهبری در خراسان رضوی می باشد
در حال بارگذاری