۴۳۰۷ بازدید
نرم افزار قرآنی «باران رحمت» ویژه حجاج ایرانی منتشر شد
ارسال شده در اخبار

 نرم افزار اندرویدی قرآنی «باران رحمت» شامل ترجمه، تفسیر، جستجو، یادداشت گذاری و صوت قابل استفاده برای زائران حج تمتع امسال از سوی حوزه نمایندگی ولی فقیه در امور حج وزیارت تولید و منتشر شد و هم‌اکنون استفاده از این نرم افراز برای تمامی زایران امکان پذیر است.

حجت الاسلام و المسلمین مسعود حاجی ابراهیمی، مدیر برنامه و محصولات فرهنگی بعثه مقام معظم رهبری در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی حج گفت: نرم افزار قرآنی «باران رحمت» ویژه حجاج ایرانی از سوی حوزه نمایندگی ولی فقیه در امور حج وزیارت منتشر شد.

وی افزود: این نرم افزار کار مشترک مدیریت برنامه و محصولات فرهنگی حوزه نمایندگی ولی فقیه در امور حج وزیارت و شرکت دادهپردازی باران شرق توس است که زائران حج تمتع امسال می توانند این نرم افزار را در تلفن های همراه خود دریافت و در صورتی که قابلیت نصب برنامه های اندرویدی را داشته باشد، نصب کنند.

حاجی ابراهیمی ادامه داد: این نرم افزار با قابلیت انتخاب قلم با اندازه های مورد نظر برای متن قرآن، متن ترجمه و تفسیر ، جستجو، نشانه گذاری و صوت قاریانی چون منشاوی، مشاری راشد العفاسی، شاطری و الغامدی است.

وی ادامه داد: نرم افزار اندرویدی قرآنی «باران رحمت» با رسم الخط عثمان طه و مطابق با صفحات قرآنی موجود برای کلیه حافظین نیز قابل استفاده است.

ترجمه آیت الله مکارم شیرازی الهی قمشه ای، استاد حسین انصاریان و یوسف علی به زبان انگلیسی و تفسیر نمونه قابلیت استفاده را برای زائران حج تمتع سال جاری بیشتر کرده است.

مدیر برنامه و محصولات فرهنگی بعثه مقام معظم رهبری ادامه داد: این نرم افزار به سهولت در گوشیهای همراه زائران قابل نصب است و زائران می توانند با استفاده از این نرم افزار بهره های معنوی فراوانی در موسم حج تمتع امسال کسب کنند.

کلیه حقوق این سایت متعلق به نمایندگی بعثه مقام معظم رهبری در خراسان رضوی می باشد
در حال بارگذاری